Carnauba Wax - Glacier - 200ml

Marka : Swissvax
Fiyat : ₺1.292,21(KDV Dahil)
₺169,28 'den başlayan taksitlerle

Glacier Swizöl balmumu paletinde yer alan ve beyaz cila sistemleri için geliştirilmiş bir premium balmumudur. %40 hacimde birinci derece saf Brezilya Carnauba balmumu içeriği sayesinde etkileyici parlaklık ve rafine formülü sayesinde de otomobilinizin otomobilinizin beyaz cila yüzeyi için böcek dışkılarına karşı yüksek koruma sağlar.

Glacier balmumu kolay kullanımı nedeniyle hem profesyonel hem de özel kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir.

Bir kutu balmumu içinde 200ml balmumu bulunur ve bu miktar 10 - 20 işlem için yeterlidir. Her gün kullanılan araçlar için 4-5 aylık işlem aralıkları önerilir, buna göre de bir kutu aracınıza 3 ila 5 yıl arasında parlaklık sağlayacaktır. Bu parlaklığı normalde sadece çok ödüllü klasik ürünlerle elde etmek mümkündür.

Balmumunu kullanmadan önce cila yüzeyi mutlaka Cleaner Fluid ile işlenmelidir. sadece bu şekilde cila yüzeyinin eski balmumu kalıntılarından temizlendiği, asitli yağmur, zift, böcek ve kir kalıntıları içermediği ve balmumunun cilalı yüzeye mükemmel biçimde yapışması garanti edilebilir. Cilalı yüzeyin doğru biçimde hazırlanması mükemmel bir Swizöl sonucu için kilittir.