Cam Su Kaydırıcı - Glass IQ 60ml

İndirim Oranı : %25 İndirim
₺11,78 'den başlayan taksitlerle

Camdan suyun akıp gitmesi neden önemlidir ?

Öncelikle güvenlik! Ön camını kaplayan bir su birikintisi ciddi bir kaza yapmana sebep olabilir.

Sürüş keyfi ! Tertemiz bir cam veya zor kirlenen bir cam sürüş keyfini maksimum seviyeye çıkartır.

Tasarruf! Şaka değil ön cam hem rüzgar direnci yaratır, Dr. Beasley's Glass IQ hem yakıt tasarrufu sağlar, hem de sileceklerini değiştirmek sana bir şişe Dr. Beasley's Glass IQ 'nun bedelinden pahalı olacaktır. 

Dr. Beasley's Glass Iq'yu uygulamak ve hızlıca başarılı sonuçları elde etmek oldukça kolaydır. 

Ürünü uygulamadan önce camlarının temizliği yapılması gerekmektedir. Uygulama öncesinde cam yüzeyindeki tüm kirlerin arındırılması ve yabancı maddelerin uzaklaşması için kil işlemi tavsiye edilir. Bu işlem için Valet Pro Blue Clay Bar veya Valet Pro Orange Clay Bar kullanabilirsin.

Kil işlemini bitirdikten sonra kristal berraklığında cam görüntüsü elde etmek için Adam's Polishes Glass CleanerAuto Finesse Crystal veya Valet Pro Glass Cleaner ürünleri tavsiye edilir. Bu ürünleri kullanmanız gereken bez ise Glass Towel serisidir. 

Bu işlemleri tamamladıktan sonra Dr. Beasley's Glass IQ ürününü cam yüzeyine püskürtüp 2 dakika kadar bekleyin ve kürleşme gerçekleştiği anda Glass Towel serisi bezlerden biriyle kalıntıları silin. 

Artık cam yüzeylerin korunur hale geldi. Dr. Beasley's Glass Iq aracının tüm camları, ev ve iş yerinde, telefon/ipad/laptop gibi kişisel cihazlarında da Dr. Beasley's Glass Serum ile birlikte kullanabilirsin.

Uygulama sonrasında camlarının 12 saat kadar su ile temasta bulunmaması ürünün kalıcılığı ve su itiş performansı adına önemlidir.