Filtreleme
Marka
Tedarikçi
Fiyat Aralığı
Nano Kaplama - Mohs 30ml

Nano Kaplama - Mohs 30ml

Marka : Gyeon
Fiyat : 682,61 TL  + KDV
KDV Dahil : 805,48 TL
* 99,79 TL 'den başlayan taksitlerle
Tavsiye Et

Bu üründen aldığınızda sizi bekleyen fırsatlar

Gyeon Mohs yeni sanatsal bir seramik kaplamadır. İçeriğinde alkol olmayan bu ürün yüzeyde organik silikadan oluşan hibrid bir film tabakası yaratır. Bu tabaka kürleştikçe moleküler ağırlığı artar, organik silika nano kompozit oluşturur ve boyanın rengini koyultma özelliği bulunmaktadır.

Test ettiğimiz hiç bir quartz(seramik) kaplama bu şekilde çalışmamaktadır. Kokusu bile diğer ürünlerden çok farklıdır ( Parfümsel değil kimyasal kokusu vardır, kimyalarından dolayı seramik kaplamalarda parfümsel bir koku bulunmaz.). Başka ürünlerden diğer farkı da moleküler bağlarının çok sağlam oluşudur, bu özelliği de Gyeon Mohs un kürleşirken diğer ürünler gibi %30 küçülmemesini sağlar. Gyeon Mohs u açık alanda bıraktığımızda yalnızca %5 civari küçülme yaşar.

Gyeon Q2 Mohs gözle görülür bir biçimde daha gelişmiş olması, daha fazla çizik dayanımı, kimyasallara karşı daha dayanıklı yapısı ve daha uzun süre kalıcılık sağlar. Yaptığımız acımasız kimyasal testlere bile dayanabilen Gyeon Mohs yan ürünlerle desteklenirse 18 ay ve üstü kalıcılığı çok rahat bir şekilde yakalayabilmektedir. 

Uygulama: Otomobilin yüzeyi polisajla hazır edilip Gyeon Prep ile silinir. İçinden çıkan süet aplikatöre bolca Gyeon Mohs damlatılır ve yüzeye sürülür. Bir saat ara ile bir kat daha atmanız tavsiye edilir. Opsiyonel olarak 3.kat atılır ve bu şekilde çizik dayanımı daha da artar. 12 saat beklenir ve içinden çıkan Gyeon Cure mikrofibere püskürtülerek yüzeye sürülür. (Direkt olarak panele püskürtmeyin, geride iz bırakmayın) 24 saat sonra aracı kullanabilirsiniz, bir hafta otomobil yıkanmamalıdır. Üzerindeki tabakanın tam olarak kürleşmesi 3-4 haftayı bulabilir, bu süre içinde Cure ile desteklenmeli ve su lekelerine karşı dikkatli olunmalıdı (yatay yüzeylerde; kaput, bagaj tavan. Bu bölgelere dilerseniz naturel bir wax uygulayabilirsiniz ilk 3-4 hafta için)