Filtreleme
Marka
Tedarikçi
Fiyat Aralığı
Cam Su Kaydırıcı - View 20ml

Cam Su Kaydırıcı - View 20ml

Marka : Gyeon
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : 300,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 240,00 TL(KDV Dahil)
* 29,73 TL 'den başlayan taksitlerle
Tavsiye Et

Bu üründen aldığınızda sizi bekleyen fırsatlar

Gyeon Q2 View yarı kalıcı silika hidrofobik bir tabaka yaratan Quartz(Seramik) bazlı bir üründür. Gyeon View set olarak gelir; bu setin içinde Gyeon Repel ve Cleanse gelmektedir. 

Gyeon Cleanse kimyasal bir pasta ve aynı zamanda içinde bolca silika bağ kurulmasına yardımcı kimyasallar barındıran bir üründür. İki ürün beraber kullanıldığında tamamen transparan ve dayanıklı su itici bir hal alır. Yağmur damlaları cam ile temas ettiğinde boncuk görünümlü damlalara dönüşürler ve 50km den sonra yuvarlanarak camdan kaymaya başlarlar. 

Gyeon View önünüzü daha rahat görmenizi sağlar ve bu hızlardan sonra silecek kullanımını çok gerektirmez. Bu sebeple camlarınızda silecek izleri de daha geç oluşacaktır. Alkollü cam suyu kullanmanızda sakınca olmayacaktır. Böcek, sinek izleri camdan yıkama dahilinde çok daha kolay çıkar ve kış aylarında camınızın donması zorlaşır.

Uygulaması: Camı iyice temizleyin ve Cleanse i yumuşak kalın bir süngere damlatın. Oval hareketlerle cama uygulayın, küçük alanlarda çalışın. Geri kalan kalıntıları nemli bir bezle silin ve yüzeyin kurumasını bekleyin. 

Ürünle beraber gelen süet aplikatöre Repel i bolca damlatın ve yine küçük alanlarda oval hareketlerle uygulayın. Kalıntılarını yeni ya da iyice temizlenmiş bir bez ile silin. Daha dayanıklı kalmasını istiyorsanız çok az bir miktar ürünü sileceklerinizin plastik kısmına sürebilirsiniz.
 
Uygulama Videosu :