Carnauba Wax - 356 200ml

Marka : Swissvax
Fiyat : ₺1.292,21(KDV Dahil)
₺169,28 'den başlayan taksitlerle

356, %40 saf Carnauba balmumu ve yağlı vanilya ve turunçgil özleri içeren özel bir balmumu türüdür ve ve özel olarak klasik Porsche modellerin (örn. 356, 550) suni reçineli cilalarlarının bakımı ve korunması için geliştirilmiştir. Ürün bu otomobillerin cila bakım ve koruma ihtiyaçlarını tam olarak karşılar ve Porsche'nizin uzun bir süre boyunca mükemmel biçimde parlamasını ve en iyi şekilde korunmasını sağlar.

Bir balmumu kutusunda 200ml balmumu bulunur ve bu miktar 10 ila 15 balmumu işlemi için yeterlidir. Hergün kullanılan bir otomobil için 4 ila 5 ayda bir işlem yapılmasını öneriyoruz. Buna göre de bir kutu Porsche'niz için 2 ila 3 yıl boyunca parlaklık sağlayacaktır. Bu parlaklığı normalde sadece çok ödüllü klasik ürünlerle elde etmek mümkündür.

Balmumunu kullanmadan önce cila yüzeyi mutlaka Cleaner Fluid ile işlenmelidir. sadece bu şekilde cila yüzeyinin eski balmumu kalıntılarından temizlendiği, asitli yağmur, zift, böcek ve kir kalıntıları içermediği ve balmumunun cilalı yüzeye mükemmel biçimde yapışması garanti edilebilir. Cilalı yüzeyin doğru biçimde hazırlanması mükemmel bir SWISSVAX sonucu için kilittir.