Carnauba Wax - Blau-Weiss 200ml

Marka : Swissvax
Fiyat : ₺1.353,35(KDV Dahil)
₺177,29 'den başlayan taksitlerle

Blau-Weiss, %40 fildişi renginde ve sarı saf kuzey Brezilya Carnauba balmumu içeren ve özel olarak BMW cilalarına uyarlanmış (70'lilerden sonrası) bir Premium balmumudur. Bu sayede bu ürünün raf ömrü standart balmumu ürünlerine göre tüm cilalar için uzatılabilmiştir, bu sayede BMW'nizin uzun bir süre boyunca mükemmel biçimde parlamasını ve en iyi şekilde korunmasını sağlanır.

Bir balmumu kutusunda 200ml balmumu bulunur ve bu miktar 10 ila 15 balmumu işlemi için yeterlidir. Hergün kullanılan bir otomobil için 6 ayda bir işlem yapılmasını öneriyoruz. Buna göre de bir kutu BMW'niz için 5 yıl boyunca parlaklık sağlayacaktır. Bu parlaklığı normalde sadece çok ödüllü klasik ürünlerle elde etmek mümkündür.

Balmumunu kullanmadan önce cila yüzeyi mutlaka Cleaner Fluid ile işlenmelidir. sadece bu şekilde cila yüzeyinin eski balmumu kalıntılarından temizlendiği, asitli yağmur, zift, böcek ve kir kalıntıları içermediği ve balmumunun cilalı yüzeye mükemmel biçimde yapışması garanti edilebilir. Cilalı yüzeyin doğru biçimde hazırlanması mükemmel bir SWISSVAX sonucu için kilittir.