Carnauba Wax - Concorso 200ml

Marka : Swissvax
Fiyat : ₺2.098,02(KDV Dahil)
₺274,84 'den başlayan taksitlerle

Concorso ünlü Concours-balmumumuzudur ve birçok kere ödül almış bir klasiktir. Ürün %50 birinci derece sarı ve saf Brezilya Carnauba balmumu içerir ve Avokado ile çarkıfelek meyvesi özleriyle zenginleştirilmiştir. Bu sayede tüm cila sistemleri üzerinde ve derin yansıma yapan yumuşak yüzeylerde eşsiz bir parlaklık sonucu elde edilir. Bu sonuç deneyimli Concours-tutkunlarını bile hayerete düşürecektir.

Bir balmumu kutusunda 200ml balmumu bulunur ve bu miktar 8 ila 15 balmumu işlemi için yeterlidir. Hergün kullanılan bir otomobil için 3 ayda bir işlem yapılmasını öneriyoruz. Buna göre de bir kutu otomobiliniz için 2 ila 4 yıl boyunca parlaklık sağlayacaktır. Bu parlaklığı normalde sadece çok ödüllü klasik ürünlerle elde etmek mümkündür.

Concorso balmumu, kullanımı kolay olduğu için hem profesyonel hem de özel alanda oldukça tercih edilmektedir.

Balmumunu kullanmadan önce cila yüzeyi mutlaka Cleaner Fluid ile işlenmelidir. sadece bu şekilde cila yüzeyinin eski balmumu kalıntılarından temizlendiği, asitli yağmur, zift, böcek ve kir kalıntıları içermediği ve balmumunun cilalı yüzeye mükemmel biçimde yapışması garanti edilebilir. Cilalı yüzeyin doğru biçimde hazırlanması mükemmel bir Swizöl sonucu için kilittir.