Carnauba Wax - Crystal Rock Paul Dalton 50ml

Marka : Swissvax
Fiyat : ₺2.794,95(KDV Dahil)
₺366,14 'den başlayan taksitlerle

Paul Dalton dünya çapında olağanüstü otomobil bakım yeteneğiyle tanınmış biridir. RTL'den Japon televizyon kanallarına kadar birçok kanalda "£5000 car wash" hakkındaki haberler yayınlanmıştır. Kendini adayarak ve mükemmellikle Avrupa'da, Amerika'da, Asya'da ve orta doğuda süper otmobillerin bakımını yapmaktadır ve detaylara olan tutkusuyla bilinmektedir. Paul Dalton kendine ait state-of-the-art Carnauba balmumu olan "Crystal Rock"ın geliştirilmesiyle sadece omotobil balmumlarının özel imalatçısının, yani İsviçre'li küçük balmumu imalatçısı SWISSVAX'ün bunu yapabileceğinin bilincindeydi. İçindeki %76'dan fazla fildişi rengindeki birinci derece saf Kuzey Brezilya Carnauba balmumu sayesinde oldukça modern bir Carnauba kapatıcısı yaratılmıştır ve bu kapatıcı dünya çapında en yüksek Carnauba balmumu oranına sahiptir. Crystal Rock buna rağmen kullanımı çok basit, hızlı ve rahat bir üründür. Damlama önleyici etkinin yanı sıra tüm cila yüzeyleri üzerinden eşsiz parlaklık ve derin yansıma yapan yüzeyler elde etmek mümkündür. Bu da deneyimli Concours-tutkunlarını bile hayrete düşürecektir. En değerli koleksiyoncu otomobillerinin (örn. Schlumpf-müzesindeki hayret verici Bugatti Royale) bile Swissvax Crystal Rock balmumuyla bakıma alınmasına şaşılmamalıdır.

Bir balmumu kutusu 200ml balmumu içerir ve 8 ila 15 balmumu işlemi için yeterlidir. Azami şartlar altında 6 ila 12 aylık aralıklarla işlem yapılması önerilmektedir.

Balmumunu kullanmadan önce cila yüzeyi mutlaka Cleaner Fluid ile işlenmelidir. sadece bu şekilde cila yüzeyinin eski balmumu kalıntılarından temizlendiği, asitli yağmur, zift, böcek ve kir kalıntıları içermediği ve balmumunun cilalı yüzeye mükemmel biçimde yapışması garanti edilebilir. Cilalı yüzeyin doğru biçimde hazırlanması mükemmel bir SWISSVAX sonucu için kilittir.