Mat Boya Carnabua Cila - Opaque 200ml
Mat Boya Carnabua Cila - Opaque 200ml

Mat Boya Carnabua Cila - Opaque 200ml

Marka : Swissvax
Fiyat : ₺2.127,74(KDV Dahil)
₺236,42 'den başlayan taksitlerle

Mat boya yüzeylerinde, sıradan cila, parlatıcı ve haşarat çıkarıcılar kullanılmamalıdır çünkü zarar verme ihtimalleri yüksektir. Lütfen sadece, Swissvax Opaque serisi gibi, özellikle mat boya yüzeyleri için geliştirilmiş, mat yüzey görüntüsüne zarar vermeyecek ürünleri tercih ediniz. Swissvax Opaque cila, her tür saten mat boya tipine uygun, premium bir ciladır (folyolar dâhil). %40 saf Brezilya, birinci sınıf Carnauba cilası içeren formülü sayesinde, aracınızın Saten mat boyasına, her tür negatif etkiye karşı, (haşarat kalıntısı, parmak izi) detaylı ve uzun vadeli koruma sağlar.

Meşhur kolay uygulama ve mükemmel sonuç özellikleri sayesinde Opaque, hem özel koleksiyonerler, hem araç meraklıları, hem de profesyonel kullanıcılar arasında çok popülerdir.

50 ml.'lik bir kutu cila, 5 ile 6 uygulama için yeterlidir. Bizler aracınızı, her 3ila 6 ayda bir cilalamanızı öneriyoruz, bu da demek oluyor ki bir kutu cila, araç yatırımınızı bir ila iki sene korumanızı sağlıyor.

Boya yüzeyinin tam anlamıyla temiz olduğuna ve eski cila, asit yağmuru, kalıntı, haşarat ve başka kalıntılardan tamamen arınmış olduğuna emin olmak için, Opaque uygulanmadan önce boya, Swissvax Temizlik-öncesi Opaque ile hazırlanmalıdır. Mükemmel hazırlık, dünyaca ünlü Swissvax sonucu için ve cilanın boya yüzeyine muntazam olarak bağlanmasını sağlamak için çözümdür.

 
 
Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.