Carnauba Wax - Reflexus 200ml

Marka : Swissvax
Fiyat : ₺1.292,21(KDV Dahil)
₺169,28 'den başlayan taksitlerle

Reflexus, %40 fildişi renginde saf kuzey Brezilya Carnauba balmumu içeren ve özel olarak Lexus marka Japon otomobiller için tasarlanmış (1988 LS400 sonransı modeller için) bir Premium balmumudur. Ürün bu otomobillerin cila bakım ve koruma ihtiyaçlarını tam olarak karşılar ve Lexus'unuzun uzun bir süre boyunca mükemmel biçimde parlamasını ve en iyi şekilde korunmasını sağlar. Eski koyu renk modellerde hafif "laktik" görünümün yok olmasını sağlar.

Bir balmumu kutusunda 200ml balmumu bulunur ve bu miktar 10 ila 15 balmumu işlemi için yeterlidir. Hergün kullanılan bir otomobil için 3 ila 6 ayda bir işlem yapılmasını öneriyoruz. Buna göre de bir kutu Lexus'unuz için 2 ila 4 yıl boyunca parlaklık sağlayacaktır. Bu parlaklığı normalde sadece çok ödüllü klasik ürünlerle elde etmek mümkündür.

Balmumunu kullanmadan önce cila yüzeyi mutlaka Cleaner Fluid ile işlenmelidir. sadece bu şekilde cila yüzeyinin eski balmumu kalıntılarından temizlendiği, asitli yağmur, zift, böcek ve kir kalıntıları içermediği ve balmumunun cilalı yüzeye mükemmel biçimde yapışması garanti edilebilir. Cilalı yüzeyin doğru biçimde hazırlanması mükemmel bir SWISSVAX sonucu için kilittir.