Carnauba Wax - Scuderia 200ml
Carnauba Wax - Scuderia 200ml

Carnauba Wax - Scuderia 200ml

Marka : Swissvax
Fiyat : ₺999,95(KDV Dahil)
₺111,11 'den başlayan taksitlerle

Scuderia özel olarak italyan otomobiller (Alfa Romeo, Ferrari, Fiat, Lancia ve Maserati) için geliştirilmiş özel bir balmumudur ve %40 birinci derece sarı ve saf Carnauba balmumu içerir. (Lamborghini marka daha modern araçlar için lütfen Concorso, Shield veya Saphir balmumlarından birini yada özel olarak Lamborghini için geliştirilmiş olan "Lamborghini" isimli Premimum balmumunu kullanınız).

Scuderia balmumu, italyan araçların hassasa cilalarının bakım ve koruma ihtiyaçlarıı karşılar. Bu otomobillerin uzun süre boyunca parlak kalmasını ve mikro çiziklere karşı olan yüksek hassasiyetin (toz çizikleri, yıkama çizikleri, parmak veya giysi çizikleri) yok edilmesini sağlar.

Bir balmumu kutusunda 200ml balmumu bulunur ve bu miktar 10 ila 15 balmumu işlemi için yeterlidir. Hergün kullanılan bir otomobil için 3 ila 6 ayda bir işlem yapılmasını öneriyoruz. Buna göre de bir kutu otomobiliniz için 2 ila 4 yıl boyunca parlaklık sağlayacaktır. Bu parlaklığı normalde sadece çok ödüllü klasik ürünlerle elde etmek mümkündür.

Balmumunu kullanmadan önce cila yüzeyi mutlaka Cleaner Fluid ile işlenmelidir. sadece bu şekilde cila yüzeyinin eski balmumu kalıntılarından temizlendiği, asitli yağmur, zift, böcek ve kir kalıntıları içermediği ve balmumunun cilalı yüzeye mükemmel biçimde yapışması garanti edilebilir. Cilalı yüzeyin doğru biçimde hazırlanması mükemmel bir SWISSVAX sonucu için kilittir.