Vinil Temizleme Kiti - Vinly Clear Kit

Marka : Swissvax
Fiyat : ₺435,58(KDV Dahil)
₺57,06 'den başlayan taksitlerle

Vinilden mamul esnek arka camlar (üzeri açık araçların plastik veya teksilt açılır tavanlarında olduğu gibi) çiziklere karşı oldukça hassastır ve zamanla sararmaya ve körelmeye eğilimlidirler. Bu da genelde oldukça masraflı bir sorun oluşturmaktadır ve birçok kabriyo otomobil kullanıcıları bu problemle karşı karşıya kalır. Bu da Swissvax için bu probleme tam bir çözüm aramak, otomobil sahiplerini camı hatta tüm tavanı değiştirmekten kurtarmak için yeterli bir sebeptir:

Swissvax Vinyl Clear Kit çizilmeye eğilimli plastik kabriyo camlarını, iki kademeli bir hazırlama işleminden sonra tekrar mükemmel şefafflığa getirir. Bu esnada da mikro incelikte taşlama maddesi içeren Swissvax Cleaner Fluid VC ile çizikler parlatılır ve daha sonra da küçük çizikleri dolduran, görünmez hale getiren ve plastiğe kalıcı koruma sağlayan Swissvax Plastic Screen Wax (cam balmumu) uygulanır. Balmumu aynı zamanda parlak, su ve kir geçirmeyen bir cam yüzeyi oluşmasını sağlar.

Vinyl Clear Kit sayesinde açılır tavanlı otomobillerin oldukça pahalı olan camların hatta tüm tavanı değiştirmeye gerek kalmaz.
 
İçeriği :
  • SWISSVAX Cleaner Fluid VC (50ml)
  • SWISSVAX Plastic Screen Wax (50ml)
  • SWISSVAX Cleaner-Applikator (weiss)
  • SWISSVAX saf pamuktan mamul temizleme / yıkama bezi
  • SWISSVAX Vinyl Clear Kit çantası