Detaylandırma Fırçası - A5D - 1''

İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺129,95(KDV Dahil)
İndirimli : ₺109,95(KDV Dahil)
₺14,40 'den başlayan taksitlerle
Araçlarımızın özellikle kokpit bölümü hassas ekipmanlarla dizayn edilmiştir. Örneğin kalorifer petekleri, iklimlendirme butonları , sinyal ve silecek kolları v.b. gibi detaylı temizlemede zarar görebilecek ekipmanların korunması da hassas çalışabilecek ürünler sayesinde olacaktır.
 
Wheel Woolies firması bu bilinçle yüzey temizliğini etkin yaparken çizip, yıpratmayacak ve aynı zamanda yoğun kimyasal ürünlerle de kullanılabilirliğini yitirmeyecek ürününü erkek domuz kılıyla üreterek uygulamanızın etkili olmasını hedeflemiştir. 
 
Wheel Woolies dünyanın en ünlü araç kimyasal üreticilerini birebir detay fırçaları konusunda çözüm ortağı olmuştur. Bu noktada edindiği tecrübe ve dünya repütasyonuyla alanındaki en iyi ürün olduğunu rahatlıkla belirtebiliriz.
Wheel Woolies A5D 25cm uzunluğunda, 2.5cm genişliğindeki boyuyla harika bir detay fırçasıdır. Bu ürünü :
 
- Aracınızın tüm iç ve dış aksamında genel temizleyici veya kir sökücü ürünler ile fırçaları güvenle kullanabilirsiniz.
- Fırçaların yoğun kimyasallara ve kirlere maruz kalabilme ihtimaline karşın kullanım sonunda temizlenmesi tavsiye edilir. Temizlik sırasında fırçaları tazyikli su ile yıkamayın, yalnızca saf su ile durulayıp oda sıcaklığında bırakarak tekrar kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. 

 

Tavsiye ettiğimiz kimyasallar ise ;

Adam's Polishes All Purpose Cleaner

- Auto Finesse Verso